Druhá vyjížďka po Giant Křivoklátských okruzích – 26. června

12/06/2013

Pro příznivce silniční cyklistiky máme dobrou zprávu – je tu v pořadí druhá letošní společná vyjížďka po Giant Křivoklátských okruzích. Ta první se uskutečnila ve středu 22. května, jejím sponzorem byla kalifornská legenda sportovní výživy GU Energy. Počasí ale tehdy bohužel vůbec nepřálo, tak doufejme, že tentokrát bude Svatý Petr na naší straně! Partnerem vyjížďky bude opět značka GU Energy (více na progresscycle.cz a guenergy.com) – každý účastník obdrží na cestu elektrolytický nápoj a gel v hodnotě 85 Kč!

Jako termín druhé vyjížďky si do svých diářů můžete zapsat středu 26. června. Odjezd bude jako obvykle v 17 hodin z parkoviště u prodejny Progress Cycle v Hostivici. Na místě vybereme nejvhodnější trasu/trasy, které budou nejlépe vyhovovat momentální situaci a složení účastníků (dvě trasy = dvě výkonnostní skupiny). Tak se na vás těšíme ve středu 26.6.!

ABYCHOM SE NA VÁS MOHLI LÉPE PŘIPRAVIT, OCENILI BYCHOM, KDYBYSTE SE PŘEDEM PŘIHLÁSILI V TOMTO FORMULÁŘI.

Pro aktuální informace o Giant Křivoklátských okruzích sledujte novinky na webu a facebooku. A můžete se také přidat k nám a stát se členy Klubu pražských cyklistů. Nic to nestojí!

Křivoklátské okruhy