Společné cyklistické vyjížďky v roce 2018

15/03/2018
Křivoklátské okruhy

I v roce 2018 budou pokračovat společné cyklistické vyjížďky. Silničáři se mohou připojit k tréninkové skupině Michala Starka, která brázdí po partnerských Křivoklátských okruzích a dalších trasách západně od Prahy. Pro terénní cyklistiky bude opět připravovat tým zaměstnanců prodejny Progress Cycle společné MTB středy. Aktuální informace jsou pravidelně zveřejňovány na Facebooku:

Silniční vyjížďky: Vyjížďky s Michalem Starkem
MTB vyjížďky: Progress Cycle

Změna odjezdu GIANT Křivoklátských vyjížděk

29/10/2014

Jezdci, jezdkyně a vůbec všichni cyklističtí nadšenci, jak jsem již avizoval, tak je to tady! Měníme časy úterních a čtvrtečních vyjížděk!

A zde je pro úplný přehled aktuální časový harmonogram, místo odjezdu a další informace k Giant Křivoklátským vyjížďkám:

  • Úterý – Sraz v 17 hodin u prodejny Progress Cycle, v 17.10 odjezd, v 17.20 v Sobíně (vyjížďka na cca 2 hodiny).
  • Středa – Sraz v 10 hodin u prodejny Progress Cycle, v 10.10 odjezd, v 10.20 v Sobíně (vyjížďka na cca 2,5 hodiny).
  • Čtvrtek – Sraz v 17 hodin u prodejny Progress Cycle, v 17.10 odjezd, v 17.20 v Sobíně (vyjížďka na cca 2 hodiny).
  • Sobota – Sraz v 10 hodin v Hostivici (Husovo náměstí), v 10.10 odjezd, v 10.20 v Sobíně (vyjížďka na cca 4-5 hodiny).
  • Neděle – Sraz v 10 hodin v Hostivici (Husovo náměstí), v 10.10 odjezd, v 10.20 v Sobíně (vyjížďka na cca 4-5 hodiny).

Každá Giant Křivoklátská vyjížďka pokračuje přes Sobín, kde jsme vždy 10 minut po odjezdu z místa srazu a Sobín je tedy dalším důležitým bodem, kam přijíždějí především jezdci od Bílé Hory :-) A každá vyjížďka má „oficiální“ místo dojezdu v Sobíně, nebo Hostivici.

Aktuální informace o vyjížďkách sledujte na Facebooku ve skupině Giant Křivoklátské vyjížďky s Michalem Starkem.

Dámská jízda v rámci světové podpory cyklistiky LIV GIANT

22/10/2014

Tak dámy, paní, slečny, děvčata, holky, vycházíme vstříc vašemu zájmu o víkendový termín vyjížďky 25. 10. 2014. Ale záleží samozřejmě na vašem aktuálním zájmu! Proto vás prosím o předběžné potvrzení vaší účasti. Počasí bude ještě solidní, i sluníčko se má ukázat. Sraz účastnic v 10 hod v Hostivici u Progress Cycle. Odjezd v 10.15 hod. Vyjížďku povede jako již tradičně naše přední bikerka Jitka Škarnitzlová. Trasa bude opět směrovat na Křivoklátsko, ale nebojte se, během cca dvouhodinové jízdy vás budou čekat nenáročné terény, které určitě zvládnete a slibuji, že se nemusíte obávat ani rychlostního průměru! Sledujte naší skupinu, kam brzy umístím přesnou trasu a především dejte vědět. Váš ohlas je pro nás zásadní. Zdůrazňuji ohlas žen, dam a slečen – pánové se budou držet zpátky :-)

Křivoklátské okruhy

Rekonstrukce GIANT Křivoklátských okruhů

07/08/2014

Přátelé, GIANT KŘIVOKLÁTSKÉ OKRUHY jsou jako nové. Pět dnů (necelých, neb trénovat se musí) jsme jezdili po Křivoklátsku a okolí, vybaveni částečně jako zahradníci a natěrači – i štafličky jsme s sebou vozili. Zkontrolovali, zdokumentovali a podle potřeby očistili a vystříhali, jestli dobře počítám, 108 orientačních GKO cedulí! Znovu jsme označili žlutou barvou, nepřehlédnutelně, 6 křivoklátských stoupání (Nenačovice, Podkozí, Nižbor od Keltovny, Nižbor od Bělče, Roztoky, Zbečno) a přidali jsem i jedno nové, Písky. Během týdne přibudou pravděpodobně ještě dvě :-) Na všech označených stoupáních si budete moci změřit časy a porovnat s ostatními soupeři v aplikaci STRAVA.

Všechna označená stoupání jsou vybrána tak, aby se dala použít i v rámci Vrchaře. Tj. start stoupání, či rychlostní zkoušky, je pokud možno situován do „bezpečného“ prostoru, aby se mohli řadit závodníci do řady při čekání na očipování. Cíl je naopak umístěn, tak abyste se nevřítili do křižovatky v plné rychlosti, ale měli prostor na korekci. A nakonec musím konstatovat, že si tady na našich Giant Křivoklátských vyjížďkách jezdíme doopravdy v překrásné krajině!