Opět vyrážíme na Křivoklátské okruhy, další vyjížďka bude 24. 7.

18/07/2013

Ve středu 10.7. jsme se před naší prodejnou v Hostivici u Prahy sešli letos potřetí a podle účasti se zdá, že zájem o naše (i vaše) vyjížďky roste, tentokrát už nás bylo dvojnásob co při druhé vyjížďce. Svou roli v tom jistě sehrálo i parádní počasí, tak doufejme, že příště budou počasí i účast minimálně stejně tak dobré.

Pravidelný host vyjížděk, paralympionik Michal Stark, byl opět spokojen: „Díky za středeční trénink – opět vydatné a prima! Vyjížďka vyšla podle mého soudu báječně. Pomalu se tento jeden z mála pravidelných společných tréninků dostává do povědomí cyklistek a cyklistů v Praze a okolí. A já musím konstatovat, že mi pánové z Dextru, Stodůlek, Vela, ale i ostatní dali pěkně zabrat. Těším se na další!“

V pořadí čtvrtá vyjížďka se uskuteční opět ve středu, a to 24. července. Sraz bude tradičně v 17 hodin na parkovišti u naší prodejny Progress Cycle v Hostivici, vyjíždět se bude v 17:15. Podle aktuální situace a složení účastníků vybereme nejvhodnější trasu či trasy. Hostem bude jako obvykle Michal Stark a je dost možné, že dorazí i pár dalších známých osobností. Každý účastník opět obdrží na cestu elektrolytický nápoj a gel od firmy GU Energy a navíc ještě tester některého z produktů firmy Galius. Tak se na vás těšíme ve středu 24.7.!

Pro aktuální informace o Giant Křivoklátských okruzích sledujte novinky na webu a facebooku. A můžete se také přidat k nám a stát se členy Klubu pražských cyklistů. Nic to nestojí!

www.krivoklatskeokruhy.cz
www.klubcyklistu.cz
www.facebook.com/KlubCyklistu
www.michalstark.cz

Křivoklátské okruhy