Partneři

Hlavní partneři projektu

Partneři projektu

Doporučené restaurace pro občerstvení s venkovním i vnitřním posezením

Pivovarská krčma (www.pivovarskakrcmachyne.cz)
Krčmu naleznete v centru obce Chýně přímo v areálu minipivovaru. Trasy 1, 2, 3, 5 a s odbočením 600 m z trasy 4, 6, 7, 8.

Tyrolská Hospůdka (www.adventuregolf.cz)
Hospůdka je ve srubu při levé straně silnice za Horním Bezděkovem směrem na Valdek. Trasy 4, 5, 6, 8 a s odbočení 200 m z trasy 7.

Keltovna Nižbor (www.keltovna.cz)
Restaurace se nachází v Nižboru na levém břehu Berounky hned za železničním přejezdem směr Chýňava. Trasy 7, 8 a s odbočení 1 km z trasy 6.

Spolupracujeme

Zázemí pro cyklisty, turisty a běžkaře na Šumavě v lokalitě České Žleby
V Českých Žlebech na Šumavě je Vám k dispozici parkoviště s odpočívadlem, stojany na jízdní kola, letní vyhlídková a sluneční terasa s orientací na jihovýchod, fitness stanoviště na procvičení, dětské hřiště, informační srub mapující historii Českých Žlebů a velkoformátová turistická a informační mapa. Jste-li cyklista, turista, vyznavač běžeckého lyžování, nebo jen rádi objevujete krásy české krajiny, jste vždy vítáni!

GIANT Šumavsko-lipenské okruhy
Atraktivní silniční i terénní cyklistické okruhy na Šumavě, na kterých objevíte panenskou přírodu a divoká zákoutí českého pohraničí.

Hotel Florián České Žleby
Nový stylový horský hotel, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy v nadmořské výšce 930 m n. m. Hotel Florián v Českých Žlebech poskytuje vysoký komfort aktivním návštěvníkům, především cyklistům, turistům a lyžařům, pro které je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Šumavy. Součástí hotelu je restaurace, dvě sluneční terasy, konferenční místnost pro 25 osob, relaxační wellness zóna s vířivkou, vnitřním a venkovním bazénem, posilovna nebo sauna.

ActionBrothers.cz
Kompletní zpracování online prezentace Křivoklátských okruhů.