Třetí vyjížďka po Giant Křivoklátských okruzích – 10. července 2013

01/07/2013

Tradici je třeba udržovat, a tak tu pro vás máme v pořadí třetí letošní společnou vyjížďku po Giant Křivoklátských okruzích. Ta druhá proběhla ve středu 26. června, a pokud pomineme ne zrovna vysokou teplotu (kolem 12 stupňů!) a fakt, že silnice po dešti stačily jen tak tak uschnout, počasí bylo tentokrát na naší straně.

Vyjížďky se zúčastnil i jeden z nejznámějších českých paralympijských sportovců Michal Stark (www.michalstark.cz), který po jejím skončení neskrýval své nadšení: „I když nás nebylo mnoho, jelo se velice pěkně a pro mě to byl výborný trénink. Stále mě šokuje, když vidím, jak velmi zaměstnaní jedinci jsou schopni si najít čas na kolo a s relativně menšími najetými objemy jezdí skvěle. Klobouk dolů!“

Sponzorem druhé vyjížďky byla opět kalifornská legenda sportovní výživy GU Energy (více na progresscycle.cz a guenergy.com) a stejně tak tomu bude i při té následující, třetí vyjížďce, kterou si do diářů můžete zapsat na středu 10.7. Každý účastník opět obdrží na cestu elektrolytický nápoj a gel v hodnotě 85 Kč a navíc ještě tester některého z produktů firmy Galius.

Sraz bude v 17 hodin na parkovišti u prodejny Progress Cycle v Hostivici, vyjíždět se bude v 17.15. Podle aktuální situace a složení účastníků vybereme nejvhodnější trasu či trasy. Hostem bude opět Michal Stark. Tak se na vás těšíme ve středu 10.7.!

ABYCHOM SE NA VÁS MOHLI LÉPE PŘIPRAVIT, OCENILI BYCHOM, KDYBYSTE SE PŘEDEM PŘIHLÁSILI V TOMTO FORMULÁŘI.

Pro aktuální informace o Giant Křivoklátských okruzích sledujte novinky na webu a facebooku. A můžete se také přidat k nám a stát se členy Klubu pražských cyklistů. Nic to nestojí!

vyjizdka-krivoklatske-okruhy-2013-1